Uroczystości

UROCZYSTOŚCI

Wesele, chrzciny, komunia, spotkanie rodzinne, rocznica? Świętuj z nami w restauracji i pozwól nam się ugościć w hotelu.

JAKOŚĆ

Dobieramy produkty ze sprawdzonych źródeł, od lokalnych i regionalnych dostawców, tak aby zachować niepowtarzalny smak potraw i najwyższą jakość.

PROFESJONALIZM

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, nacisk na zrozumienie potrzeb Klienta oraz ogromna pasja charakteryzuje naszą kadrę, która perfekcyjnie zorganizuje każdą uroczystość.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Połącz komfortowy pobyt w hotelu położonym w malowniczym otoczeniu Jeziora Zegrzyńskiego z sielankowym staropolskim klimatem karczmy.

WESELA

Nasi Szefowie kuchni pamiętają, że to najważniejsza chwila w życiu, menadżerzy pamiętają jaki to dla Ciebie stres, a kelnerzy wiedzą, że sprawna obsługa jest najważniejsza. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj ze świetnej oferty oraz promocji na gratisowe pokoje hotelowe dla Twojej rodziny.

IMPREZY RODZINNE

Zorganizujemy każdą imprezę rodzinną, tak jak sobie tego życzysz. Dostosujemy do Twoich potrzeb menu i sprawimy, że wyjdziesz od nas zadowolony!

CHRZCINY I KOMUNIE

Od wielu lat profesjonalnie organizujemy chrzciny i komunie, mamy przygotowane eleganckie menu w którym zarówno dorosły jak i dziecko znajdzie coś dla siebie.

602 698 699

karczma@cichawodanieporet.pl