Dla Biznesu

DLA BIZNESU

Zajmujemy się profesjonalną organizacją konferencji, imprez firmowych, integracji i pikników! Czekają na Ciebie również atrakcje teambuildingowe, wodne i sportowe!

LOKALIZACJA

Dogodna lokalizacja nad Jeziorem Zegrzyńskim, 30 km od Centrum Warszawy, 25 km od lotniska w Modlinie oraz w bliskiej odległości od stacji SMK w Nieporęcie (850m).

CENTRUM KONFERENCYJNE

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 3 profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą od 15 do nawet 200 os.

ATRAKCJE OKOLICY

Teren rekreacyjny daje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak regaty, grillowa kolacja, gry zespołowe, pikniki firmowe i wiele innych.

KONFERENCJE

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne idealne zarówno dla grupy kilkuosobowej jak i eventu na ponad 200 osób. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt techniczny, flipcharty, projektory i nagłośnienie. Zapewniamy catering dopasowany do potrzeb Klienta.

IMPREZY FIRMOWE

Mamy również bogate doświadczenie w organizacji integracyjnych spotkań firmowych w obiekcie hotelowym lub w karczmie cicha woda. Malownicza sceneria, dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i bogate zaplecze techniczne zagwarantują sukces Państwa imprezy.

PIKNIKI

Oferujemy kompleksową organizację imprez plenerowych, firmowych oraz rodzinnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pikników, nasze zaplecze gastronomiczne i profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu wysoką jakość usług.

ATRAKCJE OKOLICY

Skorzystaj z bliskości wody i wynajmij superszybką motorówkę, skutery albo żaglówkę.

602 698 699

hotel@cichawodanieporet.pl