Dla Biznesu

DLA BIZNESU

Zajmujemy się profesjonalną organizacją konferencji, imprez firmowych, integracji i pikników! Czekają na Ciebie również atrakcje teambuildingowe, wodne i sportowe!

LOKALIZACJA

Dogodna lokalizacja nad Jeziorem Zegrzyńskim, 30 km od Centrum Warszawy, 25 km od lotniska w Modlinie oraz w bliskiej odległości od stacji SMK w Nieporęcie (850m).

CENTRUM KONFERENCYJNE

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 3 profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą od 15 do nawet 200 os.

ATRAKCJE OKOLICY

Teren rekreacyjny daje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak regaty, grillowa kolacja, gry zespołowe, pikniki firmowe i wiele innych.

KONFERENCJE

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne idealne zarówno dla grupy kilkuosobowej jak i eventu na ponad 200 osób. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt techniczny, flipcharty, projektory i nagłośnienie. Zapewniamy catering dopasowany do potrzeb Klienta.

Sala konferencyjna
PERKOZ (do 35 osób)

Sala Perkoz o rozmiarze 12 x 5 metrów i powierzchni 60 m 2 w całości klimatyzowana jest w stanie pomieścić do 35 osób Wyposażona jest w bezprzewodowy Internet Wifi, ekran o wielkości 75 cali oraz flipcharty

Powierzchnia 60 m 2 (12 x 5)
Klimatyzacja
Ekran (TV) LCD 75”
Internet bezprzewodowy WiFi
Flipcharty

Sala konferencyjna
MEWA (do 60 osób)

Sala Mewa o rozmiarze 14 x 6 metrów i powierzchni 84 m 2 w całości klimatyzowana jest w stanie pomieścić do 60 osób Wyposażona jest w bezprzewodowy Internet Wifi, ekran o wielkości 75 cali oraz flipcharty

Powierzchnia 84 m 2 (14 x 6)
Klimatyzacja
Ekran (TV) LCD 90”
Internet bezprzewodowy WiFi
Flipcharty

Sala konferencyjna
KORMORAN (do 150 osób)

Sala Kormoran o rozmiarze 20 x 10 metrów i powierzchni 200 m 2 w całości klimatyzowana jest w stanie pomieścić do 150 osób Wyposażona jest w bezprzewodowy Internet Wifi, ekran o wielkości 75 cali, rzutnik z rozkładanym ekranem oraz flipcharty

Powierzchnia 200 m 2 (20 x 10)
Klimatyzacja
Ekran + rzutnik
Internet bezprzewodowy WiFi
Flipcharty

DLA BIZNESU

IMPREZY FIRMOWE

Zapraszamy do naszej wyjątkowej przestrzeni, idealnej na organizację niezapomnianych imprez firmowych! Nasze urokliwe miejsce oferuje niepowtarzalny klimat i liczne możliwości, by sprawić, że Wasza integracja firmowa stanie się wyjątkowym wydarzeniem.

PRZESTEZEŃ NA INTEGRACJĘ FIRMOWĄ

Nasza malownicza przestrzeń o pow. 3500m2 zapewnia doskonałe warunki do organizacji integracji firmowej. Znajdujący się tutaj duży ogród to idealne miejsce na letnie pikniki oraz imprezy BBQ. Roślinność i zieleń wokół sprawią, że Wasza firma poczuje się jak w oazie spokoju, jednocześnie ciesząc się swobodą i prywatnością. Ogród może pomieścić liczne grupy, a drewniane stoły tworzą atmosferę przytulności i relaksu.

KARCZMA W FOLKOWYM KLIMACIE

Nasza karczma przeniesie Waszą firmową integrację do magicznego świata folkowej zabawy. Z miejscem dla 180 osób przy długich drewnianych stołach, atmosfera jest naprawdę niepowtarzalna. Tradycyjne elementy i folkowe detale tworzą niepowtarzalny klimat, który sprawi, że Wasza impreza będzie wyjątkowa i zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.

SALA BANKIETOWA W HOTELU

Dla tych, którzy preferują elegancję i komfort, oferujemy przestronną salę bankietową w naszym hotelu. Z miejscem dla 120 osób przy okrągłych stołach, sala ta nadaje się doskonale na bardziej formalne wydarzenia i bankiety. Eleganckie wnętrza, starannie dobrany wystrój oraz wysokiej jakości obsługa stworzą atmosferę godną najważniejszych firmowych momentów.

Niech Wasza impreza firmowa stanie się niezapomnianym wydarzeniem w naszym wyjątkowym miejscu! Z nami każda integracja stanie się nie tylko profesjonalną okazją do współpracy, ale również przyjemnym doświadczeniem, które zacieśni więzi w Waszym zespole.

602 698 699

hotel@cichawodanieporet.pl