Rodzinne wakacje w Cichej Wodzie z Bonem Turystycznym

Hotel Cicha Woda  przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+ i jest wpisany na listę podmiotów realizujących bony. Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko.  Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

Oto jak można skorzystać z bonu:

1. Zarejestruj się w PUE ZUS (należy posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS otrzymacie Państwo 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem. Pod tym linkiem znajduje się krótki przewodnik jak to zrobić

2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem strony).

3. Podczas zameldowania w hotelu recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim potwierdzając Państwa przybycie do hotelu na platformie ZUS. Podczas gdy recepcjonista będzie wpisywał podany przez Państwa kod bonu, otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN uwierzytelniającym, który recepcjonista wpisze w celu dokończenia rezerwacji na poczet realizowanej usługi z programu Polski Bon Turystyczny 500+. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności, wykraczającą poza kwotę 500 PLN, oferowaną w ramach programu, z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie ZUS oraz stronie stronie Polskiej Organizacji Turystycznej

Comments are closed.